Wybór zaproszeń ślubnych to jeden z najważniejszych elementów przygotowań do tego szczególnego dnia, w którym zakochani powiedzą sobie tak. Zaproszenia powinny oddawać charakter planowanej uroczystości, mieć ładną formę i być estetyczną pamiątką dla gości zaproszonych do uczestnictwa w tej wyjątkowej chwili, jaką dla młodej pary i jej bliskich jest ślub.
 
Zaproszenie ślubne Jarzębina to propozycja dla tych, którzy lubią oryginalne motywy. Będące doskonałym połączeniem klasyki i nowoczesności, zaproszenie z roślinnym wzorem przypadnie do gustu zarówno miłośnikom tradycyjnych form, jak i tym, którzy doceniają ciekawe wykończenie i zwracają uwagę na detale. Proste i oryginalne zarazem zachwyci zarówno naturalnością, jak i nietuzinkowością.
 

Jak wykonaliśmy zaproszenia?

 
Zaproszenie ślubne Jarzębina wykonaliśmy z dbałością o każdy szczegół. Piękny, niepowtarzalny roślinny wzór, którego motywem przewodnim jest jarzębina, został wydrukowany na wysokiej jakości papierze kartonowym. Wzór i treść zaproszenia umieszczone są na jasnym, białym kartonie, którego tło stanowi ciepły, złoty kolor, przywodzący na myśl rodzinną atmosferę i eleganckie przyjęcie zarazem. 

Do zaproszenia dołączono dopasowaną rozmiarem złotą kopertę, która kolorystyką pasuje do kartki z treścią zaproszenia. 
 

zaproszenia ślubne  
zaproszenia-warszawa-2  
zaproszenia-warszawa-3 

Pamiętaj o dodatkach do zaproszeń ślubnych

 

Istnieje możliwość spersonalizowania zaproszenia i dopasowania go do indywidualnych preferencji młodej pary. Możliwa jest zmiana tekstu na frontowej stronie zaproszenia oraz wydrukowanie dowolnej treści zaproszenia w środku. Zaproszenie można zamówić także w uniwersalnej formie i samodzielnie uzupełnić dane gości. Oferujemy także dopasowane rozmiarem i kolorystyką koperty z nadrukowanymi imionami i nazwiskami zapraszanych osób.
 
Idealnym uzupełnieniem zaproszenia ślubnego z motywem jarzębiny będą inne elementy dekoracyjne z tej samej kolekcji: winietki, numery stołów, menu czy plan sali. Dopasowanie wszystkich elementów graficznych sprawi, że oprawa ślubu i wesela będzie spójna, a uroczystość dzięki temu nabierze niepowtarzalnego, oryginalnego charakteru.
 

Opis: 

 • Wymiar gotowego zaproszenia: 15 x 15 cm
 • Kolor koperty: złoty
 • Sztywna koperta 140 g
 • Rodzaj papieru: ozdobny

 
Najważniejsze informacje: 

 • Zaproszenie ślubne z możliwością personalizacji (wypisanie imion i nazwisk osób zaproszonych)
 • Zaproszenia można zamówić według wskazanego modelu uzupełniając jedynie swoje dane
 • Drugą możliwością jest przygotowanie nowego, unikatowego projektu. Masz pomysł na własne zaproszenia ślubne? Napisz do nas!
 • Chcesz wygodniej wręczać zaproszenia? Zamów koperty z nadrukiem imion i nazwisk swoich gości
 • Zaproszenie można uzupełnić o takie dodatki ślubne jak: winietki, numery stołów, menu, plan sali.

  

zaproszenia-warszawa-4 
zaproszenia-warszawa-5 
zaproszenia-warszawa-6

 

Zaproszenia ślubne w 3 krokach

 • Opowiedz nam o swoich pomysłach na zaproszenie. Czy szukasz czegoś oryginalnego? Chcesz zlecić nowy projekt? A może chcesz skorzystać z gotowej koncepcji dostępnej na naszej stronie?
 • Na podstawie otrzymanych informacji przygotujemy dla Ciebie wizualizację zaproszenia. Możecie wspólnie omówić potrzebne zmiany lub poradzić się najbliższych
 • Złóż zamówienie wybierając ostateczny projekt i treść zaproszenia

 
 
Zajrzyj na Bloga

 

zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne Białe kwiaty

Oryginalne zaproszenie ślubne z białymi kwiatami.

Zaproszenia ślubne jak ze snu

Zaproszenie ślubne w ślicznych kolorach, jak w najpiękniejszym śnie.

zaproszenie na ślub pocztówka

Zaproszenie pocztówka

Zaproszenie ślubne w formie popularnej karty pocztowej.


Ostatnio publikowane na Blogu

O czym musisz pamiętać wybierając salę weselną

Większość Młodych Par zgodnie twierdzi, że wybór sali weselnej to jedno z najtrudniejszych zadań na ich ślubnej liście. Na co zwrócić szczególną uwagę przy jej rezerwacji?

Jak wybrać motyw przewodni ślubu?

Wybór motywu przewodniego na ślub i wesele to dla Państwa młodych duże wyzwanie. Ważna jest tu dbałość o każdy szczegół. O czym należy pamiętać?

Jak wybrać datę na ślub?

Wybór daty ślubu to kluczowy element rozmów o weselnych planach. Są jednak kwestie, o których już na tym etapie powinniście pamiętać.

Potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami

© Copryrights 2018. All rights reserved.